Košík

Beach vlajky

 

Tento typ vlajek se stojany je moderní způsob reklamy, který je určen pro vnitřní i venkovní reklamu a vždy upoutá pozornost Vašich zákazníků. Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů. Stožár je zhotoven z pružných a ohebných sklolaminátových dílů, je lehce přenosný, snadno sestavitelný a zachovává atributy vlajky. Vlajky dodáváme v mnoha velikostech.

Díky stožáru jsou dodávány v přenosné tašce, opatřené kapsami pro umístění vlajky a patky k upevnění stožáru. Ke stožárům je možné zakoupit různé typy stojanů, vždy záleží na druhu použití beach vlajek. Beach vlajky jsou vhodné jako reklama před Váš obchod, na různé reklamní akce, pro rychlou reklamu – prostě všude tam, kde chcete být vidět.

Reklamní a firemní vlajky zhotovujeme těch nejkvalitnějších materiálů. Jejich speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaných místech i nepřetržitém třepetání vlajky.

Beach vlajka je moderní, dynamický reklamní nosič určený pro vnitřní a venkovní reklamu, který upoutává svým tvarem pozornost. Stožár je zhotovený z pružných a ohebných  dílů z karbónových vláken. Je lehce přenosný, snadno sestavitelný a zachovává si atributy vlajky.  Svým tvarem je nepřehlédnutelný a vždy upoutá pozornost Vašich klientů. Díly stožáry jsou umístěny v přenosné tašce, opatřené kapsami na vlajky a patky na upevnění. Ke stožárům je možno koupit různé typy stojanů pro různé druhy použití do interiéru nebo exteriéru. Stožár je určen pro sportovní předváděcí akce, před obchody, pro rychlou reklamu a všude tam, kde chcete být vidět.

Reklamní (firemní) vlajky na uvedené stožáry zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního tříosnovního polyesteru (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 120 g/m2 ‐ obchodní název Polyflag. Vlajky určené do extrémního větrného prostředí zhotovujeme na osnovní pletenině o hmotnosti 120g/m2 ‐ obchodní název Polystreč. Pro oboustranný potisk je určena PES tkanina o hmotnosti 250g/m2 obchodní název Bicolor.  Tisk provádíme technologií sítotisku nebo u malých počtů vlajek digi potiskem nebo sublimací s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedený materiál a technologie zaručují u vlajek z materiálu Poyflag a Polystreč  100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny.  Variabilita použitých tvarů vlajek je s ohledem na pružnost sklolaminátového stožáru nepřeberná.  Rozměr vlajek a jejich tvar je uveden v následujícím obrázku.

 

ReferencePřidejte se k řadě našich spokojených klientů

Outdoor Living

Trávíte rádi čas na své zahradě či terase a hledáte produkty, které vám tyto chvíle zpříjemní? Navštivte naše stránky TKF OUTDOOR LIVING.

Outdoor Living

KontaktTKF, spol. s r.o.

TKF, spol.s r.o.

Dobronická 1257 (areál VIMbau)
148 00 Praha 4

IČ: 25132644  DIČ: CZ25132644
tel.: +420 261 112 720
       +420 261 112 721
fax: +420 261 112 720

E-mail: obchod@tkf.cz

Přihlásit or Registrovat