Košík

Příslušenství pro párty stany

 

Topení a chlazení

Vytápění "Hřib". Vytápění zajišťujeme dvěma způsoby. Jeden, který se používá spíše na přechodné období je formou plynových hřibů. Hřib patří mezi sálavé formy výhřevu. Působí velmi esteticky.

Klimatizace / chlazení stanu. Při společenských akcích v letních měsících často dochází ke zvýšeným teplotám ve stanech. V tomto případě doporučujeme napojit stan na klimatizační jednotky a tím eliminovat vysoké teplo.

 

Stoly židle a pivní sety

Posezení: společenské, estetické, designové nebo praktické pivní sety. Nabízíme různé typy stolů jako například klasické cateringové stoly, kulaté stoly o rozměrech 80, 120, 150, 180 cm a taky židle. Součástí stolů také židle. Také nabízíme i stand by stolky a také pivní sety. Cenu pronájmu Vám určíme po přesné specifikaci typu a barevného provedení.

 

Pódium a taneční parket

Profesionální pódium z desek NIVTEC. Výška pódia se dá přizpůsobit požadavkům zákazníka. Profesionální taneční parket v provedení Black efekt. Po bocích se nacházejí ochranné nájezdové lišty. Taneční parket v provedení dřevo. Rozměr tanečního parketu si určí zákazník sám. Po bocích se nacházejí ochranné nájezdové lišty.

 

Podlaha a koberce

Koberce v různých barvách. Nabízíme širokou barevnou škálu tz. jednorázových koberců. Výhodou je jeho nízká cena ale vysoká kvalita. Vysoce profesionální podlaha. Extrémně lehká, vysoce praktická a levná podlaha do stanu. Nevýhodou podlahy jsou její otvory, nízká  výška a taky že kopíruje terén i s jeho nerovností.

 

Ostatní doplňky

Ostaní příslušenství a služby k pronájmu párty stanů: transparentní / průhledné stěny párty stanů, stěny stanu s okny, vchodové dveře, security servis, zabezpečení odvozu limuzínou, hostesky, catering, výzdobu a jiné služby nebo doplňky.

ReferencePřidejte se k řadě našich spokojených klientů

Outdoor Living

Trávíte rádi čas na své zahradě či terase a hledáte produkty, které vám tyto chvíle zpříjemní? Navštivte naše stránky TKF OUTDOOR LIVING.

Outdoor Living

KontaktTKF, spol. s r.o.

TKF, spol.s r.o.

Dobronická 1257 (areál VIMbau)
148 00 Praha 4

IČ: 25132644  DIČ: CZ25132644
tel.: +420 261 112 720
       +420 261 112 721
fax: +420 261 112 720

E-mail: obchod@tkf.cz

Přihlásit or Registrovat