Košík

Sedací vak jako originální dárek

 

Pokud právě přemýšlíte nad dárkem pro své blízké, pak pro vás máme tip. Milým a zároveň jedinečným dárkem, na jehož "výrobě" se můžete spolupodílet, je sedací vak s Sedací vakvašimi fotografiemi.  

Záleží jen na vás, zda na něm budou fotky z dovolené, vaše děti nebo třeba váš umělecký akt. Originální bude zcela určitě.  

Na našich stránkách si můžete vybrat ze 4 tvarů sedacích vaků zn. TKF a zvolit si ten pravý, který se bude na místě vyjímat nejlépe.  

Pokud byste si chtěli raději zvolit místo fotografií nějaký nevšední vzor či barvu, určitě si vyberete také. Na uvedených stránkách je u každého produktu „konfigurátor“, ve kterém si můžete zvolený tvar „obléci“ do řady designů a ihned si je prohlédnout. Pro každý interiér si najdete ten pravý!  

A proč si vybrat právě sedací vaky zn. TKF?  

  1. Oproti jiným vakům jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu, takže je využijete nejen v interiéru, ale také na terase, zahradě. Nemusíte se bát pustit na ně ani svého čtyřnohého miláčka!   
  2. TKF sedací vaky mají dvojité opláštění, tzn. nehrozí vysypání náplně. Náplň (polystyrenové kuličky) je umístěna v samostatném uzavíratelném vnějším obalu. Pozor, toto je velmi důležité mít na zřeteli, pokud zamýšlíte pořídit sedací vak třeba svému dítěti do pokojíčku. Podezřele levný vak může skýtat potencionální nebezpečí.   
  3. Navíc jsou TKF  vaky vyrobeny z nehořlavého materiálu.

Sedací vaky jsou příjemným zpestřením interiéru. Vybírejte je uvážlivě a mějte na paměti, že právě u těchto produktů je kvalita prioritou.

ReferencePřidejte se k řadě našich spokojených klientů

Outdoor Living

Trávíte rádi čas na své zahradě či terase a hledáte produkty, které vám tyto chvíle zpříjemní? Navštivte naše stránky TKF OUTDOOR LIVING.

Outdoor Living

KontaktTKF, spol. s r.o.

TKF, spol.s r.o.

Dobronická 1257 (areál VIMbau)
148 00 Praha 4

IČ: 25132644  DIČ: CZ25132644
tel.: +420 261 112 720
       +420 261 112 721
fax: +420 261 112 720

E-mail: obchod@tkf.cz

Přihlásit or Registrovat