Košík

O firmě TKF - výrobce eventového vybavení

TKF je moderní česká společnost s 19letými zkušenostmi na trhu eventových produktů. Svým zákazníkům dodáváme špičková řešení, která jsou převážným dílem tvořena šikovností a zručností vlastních zaměstnanců ve výrobním středisku v Otrokovicích, ale i v rámci široké kooperační spolupráce s našimi partnery.

Ve výrobě používáme nejmodernější dostupné technologie a materiály a průběžnou pozornost věnujeme i jejich vývoji. Tato skutečnost nám umožňuje získávat konkurenční výhodu a náskok na trhu, zejména pokud jde o kvalitu potisku, kvalitu všech do výroby vstupujících materiálů a v neposlední řadě i kvalitu vlastního zpracování. Nejsme pouhými výrobci či prodejci  zboží. K našim výrobkům poskytujeme i kvalitní záruční i pozáruční servis.

V našem portfoliu najdete široký sortiment produktů pro venkovní reklamu a eventové akce - nůžkové stany, párty stany, nafukovadla, nafukovací brány, vlajky, reklamní slunečníky, bannery pro velké firmy, tak ale i malé stánky například pro drobné živnostníky nebo pro zařízení pro dovybavení zahrad a zahrádek. Firma TKF byla v roce 1997 průkopníkem, který komerční nůžkové stany (párty stany) přivedl na český trh. Jsme tedy součástí historie vzniku tohoto produktu v Čechách.

V současné době se s TKF produkty setkáte v průběhu roku na desítkách sportovních a kulturních akcí, festivalech, jarmarcích a např. i v restauracích, kavárnách či na soukromých oslavách.

Naším hlavním a trvalým cílem je spokojenost všech našich zákazníků, založená na osobním přístupu, rychlém a efektivním řešení jejich potřeb a nesporné kvalitě našich produktů.

tým TKF

Výroba v Otrokovicích

o-nas

Sídlo společnosti v Praze 4

foto-budova-tkf

 

Vývoj společnosti

 • Uspěli jsme v etickém a sociálním auditu

  Naše společnost úspěšně prošla etickým a sociálním auditem SMETA realizovaným nezávislou organizací SEDEX. Více informací o složeném auditu se dočtete v aktualitách na odkazu zde.

 • Pneumatická nafukovadla

  Posunuli jsme technologii výroby nafukovadel na vyšší úroveň. Do široké řady portfolia našich produktů jsme přidali pneumatická nafukovadla, která na rozdíl od nafukovadel s ventilátorem nevyžadují neustálé dofukování.

 • Zimní program

  Stali jsme se aktivními dodavateli zimního vybavení do lyžařských areálů a školek po celé České republice.

 • Jsme stabilní firmou

  Do roku 2013 vstupujeme jako silná a stabilní firma se zákazníky z prakticky všech oblastí trhu.

 • Spouštíme Outdoorliving.cz

  Výše zmíněný program uvádíme na trh pod názvem Outdoorliving.cz. V témže roce sjednocujeme produkty pro gastro do jednotného programu TKF Horeca.

 • Zaměřujeme se i na venkovní vybavení

  Začínáme připravovat koncept programu zaměřeného na venkovní vybavení, které umožní užívat si zahradu, terasu či balkon v jakémkoli počasí.

 • Obchodní oddělení pro Slovensko a Polsko

  Počet zaměstnanců se zvyšuje na 22. Rozšiřuje se výroba v Otrokovicích a otevírá se zde obchodní oddělení pro Slovensko a Polsko.

 • Rozšiřujeme eventový sortiment

  Dochází k dalšímu rozšíření sortimentu o reklamní slunečníky, infratopení a další produkty potřebné pro eventové akce.

 • Myslíme na restaurace

  Nabídku služeb rozšiřujeme o výstavbu restauračních předzahrádek.

 • Pobočka v Otrokovicích

  Otevíráme vlastní výrobu v Otrokovicích, díky čemuž můžeme pružně reagovat na požadavky zákazníků a získáváme 100% kontrolu nad kvalitou.

 • Jako první otevíráme půjčovnu

  Jako první otevíráme půjčovnu nůžkových stanů a eventového vybavení pro akce všeho druhu.

 • Založení společnosti

  Založení společnosti TKF se sídlem v Praze. Jako jedni z prvních v ČR přivádíme na trh nůžkové stany. V témže roce otevírám specializované tiskové a grafické oddělení.

 

Sponzorské a partnerské aktivity

Dlouhodobě podporujeme projekty zaměřené především na sport a kulturu. Jsme partnery např. série cyklistických závodů Kolo pro život, projektu Plzeň 2015 Evropské město kultury, veslařského souboje Primátorky, Barum Czech Rally Zlín, Avon pochodu, festivalu sportu Sporťáček, Nadace Leontinka, klubu VK Bohemians, a dalších organizací či konkrétních akcí.

 

Reference

Naše reference najdete v galerii referencí

ReferencePřidejte se k řadě našich spokojených klientů

Outdoor Living

Trávíte rádi čas na své zahradě či terase a hledáte produkty, které vám tyto chvíle zpříjemní? Navštivte naše stránky TKF OUTDOOR LIVING.

Outdoor Living

KontaktTKF, spol. s r.o.

TKF, spol.s r.o.

Dobronická 1257 (areál VIMbau)
148 00 Praha 4

IČ: 25132644  DIČ: CZ25132644
tel.: +420 261 112 720
       +420 261 112 721
fax: +420 261 112 720

E-mail: obchod@tkf.cz

Přihlásit or Registrovat