Košík

Náš projekt roku 2016

Největší nafukovací skluzavka v Evropě!

- Jednička v Evropě
- 300 m délky
- 17 dní provozu
- 20 000 spokojených jezdců

Tímto skóre se může chlubit nafukovací vodní skluzavka umístěná v Olympijském parku Rio-Lipno 2016.

Podívejte se na video, jak otestoval skluzavku přímo Český olympijský výbor. Odkaz na video je zde.

Letní olympijské hry v Riu 2016 byly pro všechny země světa nezapomenutelným zážitkem. Na 16 srpnových dní se na Rio de Janeiro upínala pozornost mnoha lidí po celém světě. Pro Českou Republiku se podobným centrem stal Olympijský park Rio-Lipno, jeden ze 3 olympijských parků vybudovaných Českým olympijským výborem (ČOV).

Jakožto dlouholetý obchodní partner ČOV jsme byli osloveni ohledně realizace tohoto projektu. Když skluzavka, tak obří! Protože jdeme do všeho na 100%, naše skluzavka se pyšní dráhou dlouhou 300 m, je tak největší a nejdelší v Evropě! Pro představu se jedná o plochu 3x delší než standardní fotbalové hřiště.

Den před otevřením olympijského parku jsme dovezli na místo určení 12 samostatných nafukovacích dílů (délka jednoho dílu je 25m). Každý díl má svůj vlastní ventilátor, díky kterému lze snadněji a rychleji provádět montáž/demontáž skluzavky. Instalace skluzavky zabrala více než 20 hodin, včetně nezbytných dílčích prací.

 

A v čem je naše skluzavka unikátní?

- Délka
- Bezpečnost
- Rychlost jízdy (oproti podobným konkurenčním nafukovadlům)
- Strmý rozjezd
- Důmyslný systém zavlažování po celé délce skluzavky
- 80 cm hluboký dojezdový bazén
- Možnost užít si jízdu bez nafukovacích doplňků

 

Provoz slavnostně zahájili sportovní celebrity speciálním slidecrossovým závodem:

- Roman Šebrle – olympijský vítěz
- Štěpán Janáček – tyčkař a několikanásobný účastník OH
- Michal Novotný – snowboardcross
- Vítek Přindiš – vodní slalom

Závodníci odstartovali současně. Ovšem vítěz mohl být jen jeden. První dojel Michal Novotný, který své vítězství okomentoval slovy: „Jelo se mi parádně. Taky asi díky tomu, že jsem jel první. Ale bylo to vážně super. Jel jsem hlavou dolu a po zádech, abych kluky mohl natáčet. Je to skvělý zážitek. Každý by si to měl zkusit.“ (zdroj: ČOV, Olympijský park Rio-Lipno)

Návštěvníci parku měli možnost otestovat skluzavku v její plné délce pouze první dva dny. Poté jsme na přání ČOV skluzavku rozdělili na dvě menší. První - Dětská skluzavka - měřila 130 m, druhá - Adrenalinová skluzavka - měřila 170 m a přístupná byla pouze osobám od 13 let. Obě skluzavky byly na konci opatřeny vlastním dojezdovým bazénem. Požitek z jízdy na obou skluzavkách zpestřovala speciální časomíra a fotopast, která dokumentovala techniku každého jezdce. 

Pokud máte zájem o zakoupení podobného nafukovadla nebo Vás zajímají jen detailnější informace o výše uvedené skluzavce, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy nebo zrealizujeme projekt dle Vašeho přání.


(zdroj fotografií: ČOV, Olympijský park Rio-Lipno)

ReferencePřidejte se k řadě našich spokojených klientů

Outdoor Living

Trávíte rádi čas na své zahradě či terase a hledáte produkty, které vám tyto chvíle zpříjemní? Navštivte naše stránky TKF OUTDOOR LIVING.

Outdoor Living

KontaktTKF, spol. s r.o.

TKF, spol.s r.o.

Dobronická 1257 (areál VIMbau)
148 00 Praha 4

IČ: 25132644  DIČ: CZ25132644
tel.: +420 261 112 720
       +420 261 112 721
fax: +420 261 112 720

E-mail: obchod@tkf.cz

Přihlásit or Registrovat