Košík

Eventy

EKOREGIONAL, s.r.o. - Lanáček Otrokovice

Na fotografiích vidíte našeho klienta - Dětské lanové centrum Lanáček v Otrokovicích, u jehož stanoviště byl start i cíl zajímavé sportovní outdoorové akce. Na závodě můžete vidět i reklamní vybavení firmy Barum Continental, spol. s r.o. (nafukovací brány, nůžkové stany, apod.), které patří také k naší výrobě. K vidění je zde i nedávná zakázka atypu opláštění konstrukce zahrádky lanového centra (stříbrná, okna).

Číst dál...

Nové Město na Moravě 30.9.-2.10.2016

Několikaletá absence podzimního veletrhu v cyklistické branži si žádala již nový projekt v ideálním obchodním termínu. Tím je v evropském velobussinesu měsíc září. Ve Vysočina Areně pořádá společnost PETR ČECH SPORT s partnerstvím naší firmy TKF současně dvě akce: 

Číst dál...

BIkeclinic cup Praha-Točná 24.9.2016

Bikeclinic Cup jde do finále. Tento víkend 24.9.2016 mají závodníci poslední možnost nasbírat body do celkového pořadí seriálu a to na krásné trati v lesích podél letiště Točná. Zároveň půjde opět o zábavu dětských závodníků i návštěvníků – k dispozici mají hřiště s dominantou letadla, skákací hrad, trampolína a spoustu dalšího. Zajímavostí bude i návštěva paralympionika a patrona seriálu Jiřího Ježka. 

Číst dál...

Vinobraní na Grébovce 23.-24.9.2016

Největší a nejoblíbenější vinobraní v Praze je to na Grébovce! A když je něco nej, tak tam nemůžeme chybět ani my. Zajděte se podívat v Praze na vinobraní, ochutnejte  různá vína i burčáky. My tam budeme - respektive naše TKF Půjčovna zapůjčuje mnoho vybavení na tuto akci již po několik let.  Akce začíná vždy v pátek na náměstí Míru, pokračuje v sobotu v parku Grébovka. 
Vinobraní láká na litry výborného vína nebo čerstvého burčáku, vybrané lahůdky, kvalitní řemeslné výrobky, ale také pestrý doprovodný program (historické divadlo i hudba, šermířské souboje, degustace,koncerty populárních kapel, bohatý program pro děti...). Vstup je zdarma.

Číst dál...

KPŽ Oderská mlýnice ČS 24.9.2016

Kdo nevyjel Mlýnici, jako by ani nebyl českým bikerem. Pověstný krpál musí jednou v životě zdolat každý. A kdo jednou zažije neopakovatelnou fanouškovskou atmosféru, která je moravsko-slezskou obdobou fandění na Tour de France, vrací se každý rok znovu a znovu. Kopec je táhlý, prudký a neskutečně dlouhý, ale na všechnu únavu a bolest zapomenete právě díky divákům. Ti nestojí nehybně a bez emocí, jak velí nějaká nepochopitelná česká tradice. Tady se každý odváže. Povrch kopce zdobí barevné vzkazy závodníkům, lidi fandí vším možným i nemožným, křičí, tleskají, nabízí něco ostřejšího, provokují kostýmy, zametají silnici před závodníky. My se samozřejmě této slavné cyklistické akce zúčastníme také v rámci podpory projektu KPŽ. 

Číst dál...

Mistrovství ČR v požárním sportu 28.8.2016

Dne 28.8.2016 skončilo 45. mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 63. mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu, za účasti České hasičské jednoty a Moravské hasičské jednoty. Během třídenní soutěže, které se účastnilo téměř 700 sportovců, padly dva národní rekordy. Hasiči se v pátek předvedli veřejnosti při výstupu na cvičnou věž přímo na náměstí Svobody v centru Brna a o víkendu soutěžili v příjemném prostředí sportovního areálu VUT Pod Palackého vrchem. Součástí závěrečného ceremoniálu bylo také vyhlášení výsledků včerejších štafet, dnešního požárního útoku a samozřejmě celkových výsledků.  Na akci jste mohli vidět velké množství nůžkových stanů z naší výroby - nůžkové stany vyrobené pro Ministerstvo vnitra ČR. Více informací o hasičském eventu a více fotografií naleznete na stránkách zde. 

Číst dál...

ReferencePřidejte se k řadě našich spokojených klientů

Outdoor Living

Trávíte rádi čas na své zahradě či terase a hledáte produkty, které vám tyto chvíle zpříjemní? Navštivte naše stránky TKF OUTDOOR LIVING.

Outdoor Living

KontaktTKF, spol. s r.o.

TKF, spol.s r.o.

Dobronická 1257 (areál VIMbau)
148 00 Praha 4

IČ: 25132644  DIČ: CZ25132644
tel.: +420 261 112 720
       +420 261 112 721
fax: +420 261 112 720

E-mail: obchod@tkf.cz

Přihlásit or Registrovat